Fifa Premii | FP / ANULAT!
Bun venit pe Fifa Premii



- Inscrierile se fac aici[color=chartreuse] !


Pentru a putea vedea continutul forumului ai nevoie de un cont.
Pentru a crea un cont dati un click pe butonul
"Inregistrare"[/i]

Acesta nu necesita confirmare Email.
Fifa Premii | FP / ANULAT!
Bun venit pe Fifa Premii



- Inscrierile se fac aici[color=chartreuse] !


Pentru a putea vedea continutul forumului ai nevoie de un cont.
Pentru a crea un cont dati un click pe butonul
"Inregistrare"[/i]

Acesta nu necesita confirmare Email.
Fifa Premii | FP / ANULAT!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fifa Premii | FP / ANULAT!

Campionat de Fifa 07 - 08 - 09 - 10 cu premii / ANULAT!
 
Filles-BadBoySsAcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 cerere intrare-n clan

In jos 
AutorMesaj
dMC

dMC


Mesaje : 2
Puncte : 6
Data de inscriere : 24/04/2011

cerere intrare-n clan Empty
MesajSubiect: cerere intrare-n clan   cerere intrare-n clan Icon_minitimeDum Apr 24, 2011 10:20 pm

Nume(Real) : CatalinNickNameCs: dMCVarsta: 15 aniExperienta in CS (de cand joci CS, daca ai participat pe la concursuri): nu am participat la concursuri , dar am avut ocaziaDe cat timp joci Counter-Strike ?: joc de aproximativ 4 aniDe ce anume iGSs?: pentru ca este un clan competent cu jucatori buni si foarte buni, stiu clanu de cand se numea BBSDe unde ai auzit de iGSs?: prima data am auzit de la shootCunosti pe cineva din clan?: daCe asteptari ai de la membri clanului?: sa facem o echipa buna Mai esti in vreun clan?(Daca da, menţionează-le): acum nu mai sunt in nici un clanClanuri anterioare: |De|ta| , Bs1 , PGLID Mess: emcee_bs1@yahoo.comID Skype: emcee47_dMCID Steam : nu amSa sti sa joci: stiuArma preferata: ak47 , m4a1Harta preferata: dust , fy_snow , fy_buzzkillSex (M/F): MTara & Oras: Romania/ TimisoaraAlte detalii: sunt serios !
Sus In jos
 
cerere intrare-n clan
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fifa Premii | FP / ANULAT! :: Clan Counter-Strike ::    :: Other 'Clan' ! :: Cereri Clan-
Mergi direct la: